נמצאו 8 תוצאות עבור חיפוש התג : עצירות קשה

טיפול בעצירות אצל תינוקות

עצירות אצל תינוקות התינוק שוב העיר אתכם בפעם השלישית הלילה? הוא כל הזמן רוצה שתרימו אותו על הידיים ותרגיעו אותו? הוא מגלה עצבנות? כבר לא נעים לכם מהשכנים? כנראה שהילד שלכם סובל מאחת מהתופעות המופיעות אצל תינוקות כמו... (קרא עוד...)

טיפול בעצירות

מהי עצירות? עצירות מוגדרת כהפרעה במערכת העיכול הגורמת לעיכוב בסילוק הצואה המצטברת במעי, אדם מוגדר כסובל מעצירות כאשר יש לו פחות משלוש יציאות בשבוע או כאשר לפחות אחת מארבע יציאות הינה קשה או כאשר התהליך מלווה בקושי/כאב.... (קרא עוד...)

תזונה בהריון

עבור נשים רבות, צירוף המלים "תזונה נכונה בהריון" נשמע כפרדוקס. קשה מאד לעקוב אחר התפריט היומי שקובע  - סלט בארבע אחה"צ, כאשר כל תא בגופך זועק – גלידה, עדיף בטעם מנטה ועכשיו! אין תקופה שקשה יותר להתנהגות תזונתית... (קרא עוד...)

טיפול במעי רגיז

מעי רגיז גורם סבל ואי נוחותהבטן נפוחה ?מתקשים ביציאה?מתקפות גזים ללא הפסקה?יש פתרונות! מעי רגיז – תודו שזה מרגיז.. מעי רגיז היא תסמונת מרגיזה. רופאים מגדירים אותה על פי רוב על ידי שלילת מחלות פוטנציאליות אחרות,... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי

מה המשותף לבעיות נשימה, הפרעת קשר וריכוז, מיגרנות, דלקות אוזניים חוזרות, עצירות וכאבי גב? לכל התופעות הללו יש טיפול הומאופתי יעיל, הומאופתיה קלאסית יודעת כיצד להתמודד עם כולן.. כאשר אנו סובלים מתופעות מחלה כלשהיא ונגרמת... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי בבקיעת שיניים

בקיעת שיניים, כבר לא חייבים לרדת למקלט.... צרחות, בכי, שלשולים וחום – זהו רק חלק קטן מהסימפטומים שנלווים אל בקיעת שיניים של תינוקות. מדובר בתהליך מייסר וארוך שכל תינוק נאלץ לעבור, אך מידת הסבל שלו דווקא נתונה לשינוי.... (קרא עוד...)

בחילות בהריון

  סובלת בחילות בהריון? – הטיפול הכי בטוח, לך ולעובר, בשביל נשים רבות, בחילות בהריון מגיעות בעסקת חבילה עם ההריון ורובן ככולןמקבלות בהשלמה את הגזירה. האם ידעת שטיפול הומאופתי יכול לפתור אותךמהרעה החולה... (קרא עוד...)

הומאופתיה

  הומאופתיה קלאסית, הומאופתיה לילדים, טיפול הומאופתי, הומאופת הכל על הומאופתיהשיטת טיפול שחוללה מהפכה בעולם מחלות והטיפול בהן:   טיפול הומאופתי מה זה.. למי זה יכול לעזור? כל מחלה שפוקדת את... (קרא עוד...)


  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים