נמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : יציאה קשה

טיפול בעצירות

מהי עצירות? עצירות מוגדרת כהפרעה במערכת העיכול הגורמת לעיכוב בסילוק הצואה המצטברת במעי, אדם מוגדר כסובל מעצירות כאשר יש לו פחות משלוש יציאות בשבוע או כאשר לפחות אחת מארבע יציאות הינה קשה או כאשר התהליך מלווה בקושי/כאב.... (קרא עוד...)

טיפול בעצירות אצל תינוקות

עצירות אצל תינוקות התינוק שוב העיר אתכם בפעם השלישית הלילה? הוא כל הזמן רוצה שתרימו אותו על הידיים ותרגיעו אותו? הוא מגלה עצבנות? כבר לא נעים לכם מהשכנים? כנראה שהילד שלכם סובל מאחת מהתופעות המופיעות אצל תינוקות כמו... (קרא עוד...)

תזונה בהריון

עבור נשים רבות, צירוף המלים "תזונה נכונה בהריון" נשמע כפרדוקס. קשה מאד לעקוב אחר התפריט היומי שקובע  - סלט בארבע אחה"צ, כאשר כל תא בגופך זועק – גלידה, עדיף בטעם מנטה ועכשיו! אין תקופה שקשה יותר להתנהגות תזונתית... (קרא עוד...)

טיפול במעי רגיז

מעי רגיז גורם סבל ואי נוחותהבטן נפוחה ?מתקשים ביציאה?מתקפות גזים ללא הפסקה?יש פתרונות! מעי רגיז – תודו שזה מרגיז.. מעי רגיז היא תסמונת מרגיזה. רופאים מגדירים אותה על פי רוב על ידי שלילת מחלות פוטנציאליות אחרות,... (קרא עוד...)

טיפול בשלשול

יש פתרון לשלשול שלכם שלשול מוגדר כהפרשת נוזלים מפי הטבעת בכמות יתרה ומוגברת.בנוסף שיעור למים גבוה בזמן שלשול,תדירות היציאות אף גבוהה מהרגיל.שלשול הוא בעצם תסמין היכול לנבוע ממספר רב של גורמים שהעיקריים מביניהם הם... (קרא עוד...)

בחילות בהריון

  סובלת בחילות בהריון? – הטיפול הכי בטוח, לך ולעובר, בשביל נשים רבות, בחילות בהריון מגיעות בעסקת חבילה עם ההריון ורובן ככולןמקבלות בהשלמה את הגזירה. האם ידעת שטיפול הומאופתי יכול לפתור אותךמהרעה החולה... (קרא עוד...)


  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים