נמצאו 16 תוצאות עבור חיפוש התג : הפרעת קשב וריכוז

אבחון הפרעות קשב וריכוז

אבחון הפרעות קשב וריכוז  על שום מה? לא כל הסחת דעת או התנהגות של ילד שנראית בלתי נורמטיבית מעידות בהכרח על קיומן של הפרעות קשב וריכוז, אבחון הפרעות קשב וריכוז עשוי לגלות קיומם של מאפיינים המעידים על התופעה: ... (קרא עוד...)

טיפול בהפרעות קשב וריכוז

טיפול בהפרעות קשב וריכוז - חשיבות האבחוןאבחון  מוקדם הוא תנאי חשוב ואף הכרחי למתן טיפול בהפרעות קשב וריכוז. יש לא מעט מבוגרים אשר באיחור ניכר, מתגלים כמי שלוקים בהפרעות קשב וריכוז. כאשר הם מתגלים ככאלה,  כתוצאה... (קרא עוד...)

הפרעות קשב וריכוז

הפרעות קשב וריכוז, אפשר גם אחרת הפרעות קשב וריכוז (ADD ו-ADHD) הן נפוצות, פוגעות בכל שכבות האוכלוסייה ועלולות להתגלות בכל גיל. מי שהתגלו אצלו הפרעות קשב וריכוז יסבול מאחת או יותר מהתופעות הבאות: אימפולסיביות, היפראקטיביות,... (קרא עוד...)

הפרעת קשב וריכוז

הפרעת קשב וריכוז – הצורך כל הזמן לזוז... הפרעת קשב וריכוז ניתנת לאבחנה ולטיפול. על פי רוב הפרעת קשב וריכוז  מופיעה כבר בשנות הילדות הראשונות ובאה לידי ביטוי ביתר שאת בראשית הלימודים, כאשר הפרעת קשב וריכוז גורמת... (קרא עוד...)

טיפול בהפרעת קשב וריכוז מבוגרים

טיפול בהפרעת קשב וריכוז מבוגרים כל המידע הפרעות קשב וריכוז מבוגרים הן העדר יכולת שלהם להתרכז בנושא מסוים, יותר מאשר פרק זמן של דקות אחדות ברציפות. הפרעות קשב וריכוז מבוגרים באות לידי ביטוי בהסחות דעת תכופות, בעיצומה של... (קרא עוד...)

טיפול בהפרעות קשב וריכוז

טיפול בהפרעות קשב וריכוז - חשיבות האבחון אבחון מוקדם הוא תנאי חשוב ואף הכרחי למתן טיפול בהפרעות קשב וריכוז. יש לא מעט מבוגרים אשר באיחור ניכר, מתגלים כמי שלוקים בהפרעות קשב וריכוז. כאשר הם מתגלים ככאלה,  כתוצאה מאבחון,... (קרא עוד...)

טיפול בהפרעות קשב וריכוז אצל ילדים

אבחון הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים באמצעות אבחון ניתן לגלות קיומן של הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים. אישור ההפרעות או שלילתן באמצעות אבחון מקצועי מסודר חשוב כדי להתאים את סוג הטיפול הרצוי וההולם. הפרעות קשב וריכוז אצל... (קרא עוד...)

בעיות קשב וריכוז

טיפול בבעיות קשב וריכוז הפרעה שמקורה נוירולוגי   בעיות קשב וריכוז הן שם כללי להפרעה אשר מקורה נוירולוגית. בעיות  קשב וריכוז  עלולים להשפיע על הלוקים בהן הן בלימודים והן בתפקודם החברתי.  ידועים, בוודאי, ילדים... (קרא עוד...)

טיפול בטיקים

טיקים אפשר לצאת מהבושה!הרעשים והתנועות הלא רצוניות של הילד משגעות אתכם?שאלת את עצמך כבר אלף פעם מה ומי צריך את התנועות או הקלות  הלא רצוניות האלה?אז אתם לא לבד, שמם המקצועי של תופעות אלו הוא טיקים ויש לנו פתרון... (קרא עוד...)

תחליף ריטלין

טעמים רבים  וטובים להעדפת תחליף ריטלין סביר להניח, כי חלק הארי מהוריהם של ילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז מכירים את "תרופת הפלא" – ריטלין.  עדויות של  הורים שילדיהם השתמשו בתחליף ריטלין מצביעות במפורש על... (קרא עוד...)

פרובינג גילו הכוחות המרפאים

גילוי הכוחות המרפאים פרובינג - proving זהו שם שניתן לתהליך שבו מגלים את הכוחות המרפאים הנסתרים של החומרים סביבנו אשר מהם מופקת הרמדי ההומאופתית (תכשיר הומאופתי). תהליך הפרובינג הראשון בוצע ע"י אבי השיטה, הרופא סמואל הנאמן... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי

מה המשותף לבעיות נשימה, הפרעת קשר וריכוז, מיגרנות, דלקות אוזניים חוזרות, עצירות וכאבי גב? לכל התופעות הללו יש טיפול הומאופתי יעיל, הומאופתיה קלאסית יודעת כיצד להתמודד עם כולן.. כאשר אנו סובלים מתופעות מחלה כלשהיא ונגרמת... (קרא עוד...)

הומאופתיה

  הומאופתיה קלאסית, הומאופתיה לילדים, טיפול הומאופתי, הומאופת הכל על הומאופתיהשיטת טיפול שחוללה מהפכה בעולם מחלות והטיפול בהן:   טיפול הומאופתי מה זה.. למי זה יכול לעזור? כל מחלה שפוקדת את... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי בסחרחורות

סחרחורות - יש פתרון אם לפעמים אתם לא בטוחים מה מסתובב יותר מהר, אתם או החדר,אז כנראה שאתם סובלים מתופעה של סחרחורות.אין בעיה. הולכים לרופא, מקבלים זריקה/ כדורים/ מדבקות וזה עובר. זאת אומרת, עד לפעם הבאה.ואז שוב – לרופא,... (קרא עוד...)

מהי הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית היא שיטת טיפול שחוללה מהפכה בעולם בזכות גישתו הייחודית של אבי השיטה, הרופא סמואל הנאמן, אשר ניסח את התיאוריה "דומה בדומה ירפא" שגורסת כי אם חומר מסוים גורם למחלה הרי שכמות מזערית מאותו החומר תגרה את כוח... (קרא עוד...)

הומאופתיה לילדים

הומאופתיה לילדים ותינוקות הבחירה הנכונה ביותר לילדך! ילדים קטנים ותינוקות סובלים לעיתים קרובות ממחלות וכאבים שונים – בקיעת שיניים, דלקות אוזניים, בעיות עיכול ועוד. המערכת החיסונית של ילדים עדיין בחיתוליה, ולכן הם... (קרא עוד...)


  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים