נמצאו 18 תוצאות עבור חיפוש התג : דלקת בשתן בהריון

טיפול בדלקת בדרכי השתן בהריון

דלקת בדרכי השתן בהריון – לא נעים? לא נורא! הסטטיסטיקה אינה משקרת ואינה מטעה: כ – 50% מקרב הנשים עלולות ללקות בה, בשלב מסוים בחייהן. דלקת בדרכי השתן בהריון בפרט ודלקת בדרכי השתן בכלל אינה תופעה נעימה, אבל אי-הנעימות... (קרא עוד...)

הכל על הריון

  מישהי אמרה פעם שהדבר היחיד הטוב בהריון שלה, היה הילד שנולד לה. תשעה חודשים היא סבלה מיחושים שונים ואת אנחת הרווחה שלה כשהגיעו הצירים, אפשר היה לשמוע בכל הארץ. את ההריון השני היא כבר עברה בקלות יתרה.היא פשוט עברה טיפול... (קרא עוד...)

בחילות בהריון

  סובלת בחילות בהריון? – הטיפול הכי בטוח, לך ולעובר, בשביל נשים רבות, בחילות בהריון מגיעות בעסקת חבילה עם ההריון ורובן ככולןמקבלות בהשלמה את הגזירה. האם ידעת שטיפול הומאופתי יכול לפתור אותךמהרעה החולה... (קרא עוד...)

תזונה בהריון

עבור נשים רבות, צירוף המלים "תזונה נכונה בהריון" נשמע כפרדוקס. קשה מאד לעקוב אחר התפריט היומי שקובע  - סלט בארבע אחה"צ, כאשר כל תא בגופך זועק – גלידה, עדיף בטעם מנטה ועכשיו! אין תקופה שקשה יותר להתנהגות תזונתית... (קרא עוד...)

ציסטה בהריון

  ציסטה בהריון - בשביל זה אנחנו כאן ציסטה בהריון אינה מסוכנת אין שום סיבה שתופעה של ציסטה בהריון תעצים ותחריף את חששה של האישה ההרה מהצפוי בה לקראת שלהי ההריון והלידה.ציסטה בשחלה אינה תופעה נדירה בקרב נשים הנמצאות... (קרא עוד...)

טיפול בטחורים בהריון

טחורים בהריון - יש דרך להתמודד הריון הוא תקופה יפה ומשמעותית בחייה של אישה. טחורים בהריון עלולים להעיב עליה ולהעכירה. אסור להזניח את הטיפול בהם. טחורים בהריון יכולים להיעלם באמצעות טיפול ייעודי מתאים.אז לא צריך להמתין... (קרא עוד...)

התכווצויות בהריון

התכווצויות בהריון, המופיעות ללא תופעות נוספות, אינן נעימות לאישה ההרה ובוודאי שאינן מוסיפות בריאות לה, או לעובר. רק טיפול הומאופתי מבטיח שימוש באמצעים טבעיים ובטוחים לאם ולעובר הפותרים את הבעיה ואף מונעים התכווצויות... (קרא עוד...)

טיפול בדלקת בדרכי השתן אצל נשים

דלקת בדרכי השתן אצל נשים – מפה לאוזן זה שורף. זה רגיש. לא נעים. זה נלחש מפה לאוזן, עובר כשמועה או כסוד. דלקת בדרכי השתן אצל נשים. נשים רבות לוקות בהן, דלקת בדרכי השתן אצל נשים - כל מה שצריך לדעת על התופעה.המבנה האנטומי של... (קרא עוד...)

טיפול בדלקת בדרכי השתן אצל ילדים

טיפול בדלקת בדרכי השתן אצל ילדים – כשהפיפי שורף... כל כאב של ילדים מכמיר את הלב. דלקת בדרכי השתן אצל ילדים ניתנת לזיהוי קל גם בהעדר תלונה מפורשת, קל חומר כאשר ילד מתלונן כי " שורף לי הפיפי" .דלקת בדרכי השתן אצל ילדים... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי בסינוסיטיס

  סינוסיטיס סינוסיטיס יש דרך להפסיק לסבול, טיפול בסינוסיטיס יעיל ומבטיח גם לך!  ניתן לעזור לא חייבים לחיות בסבל ובכאב   סינוסיטיס מה זה... סינוסיטיס היא דלקת בקרומי הסינוסים המתחוללת בגלל זיהום ויראלי בדרכי... (קרא עוד...)

חום בראיה הומאופתית

ההומאופתיה קלאסית מכירה בחום ויודעת את חשיבותו, במאמר זה אנסה להסביר את המושג "חום" בראיה כללית ואת הדגשים ההומאופתים ביחס לחום. התייחסותי במאמר זה היא על חום שנגרם עקב מחלה ולא כתוצאה ממכת שמש שבה יש קריסה של מנגנוני... (קרא עוד...)

הומאופתיה

  הומאופתיה קלאסית, הומאופתיה לילדים, טיפול הומאופתי, הומאופת הכל על הומאופתיהשיטת טיפול שחוללה מהפכה בעולם מחלות והטיפול בהן:   טיפול הומאופתי מה זה.. למי זה יכול לעזור? כל מחלה שפוקדת את... (קרא עוד...)

טיפול בטחורים

  עצם הידיעה על  אפשרות טיפול בטחורים אמורה להפחית הן עצם החשש מפניהם את עצמת הכאב של מי שנתקפים בהם וסובלים מהם. טיפול בטחורים אין פירושו  ניתוח טחורים. לא ולא.טיפול בטחורים אינו כרוך בהכרח בחדירה פולשנית, ודאי... (קרא עוד...)

טיפול בטחורים

  טחורים אתה סובל מטחורים? הטחורים כואבים ומדממים? פוחד מניתוח ?לנו יש פתרון! אנחנו יכולים לעזור גם לך! נסיון מוכח של מטופלים רבים.רגע לפני התערבות כירורגית רגע לפני אשפוז פנה אלינו.שוקלים צריבה קשירה או ניתוח ( אלוהים... (קרא עוד...)

טיפול בשלשול

יש פתרון לשלשול שלכם שלשול מוגדר כהפרשת נוזלים מפי הטבעת בכמות יתרה ומוגברת.בנוסף שיעור למים גבוה בזמן שלשול,תדירות היציאות אף גבוהה מהרגיל.שלשול הוא בעצם תסמין היכול לנבוע ממספר רב של גורמים שהעיקריים מביניהם הם... (קרא עוד...)

מהי הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית היא שיטת טיפול שחוללה מהפכה בעולם בזכות גישתו הייחודית של אבי השיטה, הרופא סמואל הנאמן, אשר ניסח את התיאוריה "דומה בדומה ירפא" שגורסת כי אם חומר מסוים גורם למחלה הרי שכמות מזערית מאותו החומר תגרה את כוח... (קרא עוד...)

טחורים חיצוניים

טחורים בכלל (טחורים חיצוניים בפרט), הם מכה שאינה כתובה ( אולי כן?) בתורה, אבל היא מוכרת מקדמת דנא. הלוקים בהם מכירים את המאמץ המתיש הכרוך בניסיון להיראות כמי שאינם סובלים מתופעה של טחורים  בכלל  ו טחורים חיצוניים בפרט... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי בבקיעת שיניים

בקיעת שיניים, כבר לא חייבים לרדת למקלט.... צרחות, בכי, שלשולים וחום – זהו רק חלק קטן מהסימפטומים שנלווים אל בקיעת שיניים של תינוקות. מדובר בתהליך מייסר וארוך שכל תינוק נאלץ לעבור, אך מידת הסבל שלו דווקא נתונה לשינוי.... (קרא עוד...)


  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים