נמצאו 12 תוצאות עבור חיפוש התג : דלקת בדרכי השתן

טיפול בדלקת בדרכי השתן בהריון

דלקת בדרכי השתן בהריון – לא נעים? לא נורא! הסטטיסטיקה אינה משקרת ואינה מטעה: כ – 50% מקרב הנשים עלולות ללקות בה, בשלב מסוים בחייהן. דלקת בדרכי השתן בהריון בפרט ודלקת בדרכי השתן בכלל אינה תופעה נעימה, אבל אי-הנעימות... (קרא עוד...)

טיפול בדלקת בדרכי השתן אצל נשים

דלקת בדרכי השתן אצל נשים – מפה לאוזן זה שורף. זה רגיש. לא נעים. זה נלחש מפה לאוזן, עובר כשמועה או כסוד. דלקת בדרכי השתן אצל נשים. נשים רבות לוקות בהן, דלקת בדרכי השתן אצל נשים - כל מה שצריך לדעת על התופעה.המבנה האנטומי של... (קרא עוד...)

טיפול בדלקת בדרכי השתן אצל ילדים

טיפול בדלקת בדרכי השתן אצל ילדים – כשהפיפי שורף... כל כאב של ילדים מכמיר את הלב. דלקת בדרכי השתן אצל ילדים ניתנת לזיהוי קל גם בהעדר תלונה מפורשת, קל חומר כאשר ילד מתלונן כי " שורף לי הפיפי" .דלקת בדרכי השתן אצל ילדים... (קרא עוד...)

בחילות בהריון

  סובלת בחילות בהריון? – הטיפול הכי בטוח, לך ולעובר, בשביל נשים רבות, בחילות בהריון מגיעות בעסקת חבילה עם ההריון ורובן ככולןמקבלות בהשלמה את הגזירה. האם ידעת שטיפול הומאופתי יכול לפתור אותךמהרעה החולה... (קרא עוד...)

הכל על הריון

  מישהי אמרה פעם שהדבר היחיד הטוב בהריון שלה, היה הילד שנולד לה. תשעה חודשים היא סבלה מיחושים שונים ואת אנחת הרווחה שלה כשהגיעו הצירים, אפשר היה לשמוע בכל הארץ. את ההריון השני היא כבר עברה בקלות יתרה.היא פשוט עברה טיפול... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי בסינוסיטיס

  סינוסיטיס סינוסיטיס יש דרך להפסיק לסבול, טיפול בסינוסיטיס יעיל ומבטיח גם לך!  ניתן לעזור לא חייבים לחיות בסבל ובכאב   סינוסיטיס מה זה... סינוסיטיס היא דלקת בקרומי הסינוסים המתחוללת בגלל זיהום ויראלי בדרכי... (קרא עוד...)

התכווצויות בהריון

התכווצויות בהריון, המופיעות ללא תופעות נוספות, אינן נעימות לאישה ההרה ובוודאי שאינן מוסיפות בריאות לה, או לעובר. רק טיפול הומאופתי מבטיח שימוש באמצעים טבעיים ובטוחים לאם ולעובר הפותרים את הבעיה ואף מונעים התכווצויות... (קרא עוד...)

טיפול בשלשול

יש פתרון לשלשול שלכם שלשול מוגדר כהפרשת נוזלים מפי הטבעת בכמות יתרה ומוגברת.בנוסף שיעור למים גבוה בזמן שלשול,תדירות היציאות אף גבוהה מהרגיל.שלשול הוא בעצם תסמין היכול לנבוע ממספר רב של גורמים שהעיקריים מביניהם הם... (קרא עוד...)

טיפול בעצירות אצל תינוקות

עצירות אצל תינוקות התינוק שוב העיר אתכם בפעם השלישית הלילה? הוא כל הזמן רוצה שתרימו אותו על הידיים ותרגיעו אותו? הוא מגלה עצבנות? כבר לא נעים לכם מהשכנים? כנראה שהילד שלכם סובל מאחת מהתופעות המופיעות אצל תינוקות כמו... (קרא עוד...)

טיפול באטופיק דרמטיטיס

  יש פתרון לאטופיק דרמטיטיס! אטופיק דרמטיטיס, אסטמה של העור היא מחלת עור המתבטאת בעור יבש ומגורה ובפצעים שמקורם בגרד חוזר ונשנה המופיעים בעיקר בקפלי עור במרפקים, מאחורי הברכיים וסביב העיניים. המחלה מופיעה בילדות... (קרא עוד...)

חום בראיה הומאופתית

ההומאופתיה קלאסית מכירה בחום ויודעת את חשיבותו, במאמר זה אנסה להסביר את המושג "חום" בראיה כללית ואת הדגשים ההומאופתים ביחס לחום. התייחסותי במאמר זה היא על חום שנגרם עקב מחלה ולא כתוצאה ממכת שמש שבה יש קריסה של מנגנוני... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי בבקיעת שיניים

בקיעת שיניים, כבר לא חייבים לרדת למקלט.... צרחות, בכי, שלשולים וחום – זהו רק חלק קטן מהסימפטומים שנלווים אל בקיעת שיניים של תינוקות. מדובר בתהליך מייסר וארוך שכל תינוק נאלץ לעבור, אך מידת הסבל שלו דווקא נתונה לשינוי.... (קרא עוד...)


  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים