נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : גלי חום

טיפול בהפרעות קשב וריכוז

טיפול בהפרעות קשב וריכוז - חשיבות האבחוןאבחון  מוקדם הוא תנאי חשוב ואף הכרחי למתן טיפול בהפרעות קשב וריכוז. יש לא מעט מבוגרים אשר באיחור ניכר, מתגלים כמי שלוקים בהפרעות קשב וריכוז. כאשר הם מתגלים ככאלה,  כתוצאה... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי בגלי חום

הומאופתיה מקררת גלי חום, זוהי תופעה טבעית שניתן להקל על השפעותיה במהירות וביעילות.נמאס לך מהזעות לילה? לא רוצה לחפש אחר המאוורר כל הזמן?רוצה להרגיש שוב בשליטה על גופך?טיפול טבעי ומבטיח ללא הורמונים וללא תופעות לוואי.... (קרא עוד...)

חום בראיה הומאופתית

ההומאופתיה קלאסית מכירה בחום ויודעת את חשיבותו, במאמר זה אנסה להסביר את המושג "חום" בראיה כללית ואת הדגשים ההומאופתים ביחס לחום. התייחסותי במאמר זה היא על חום שנגרם עקב מחלה ולא כתוצאה ממכת שמש שבה יש קריסה של מנגנוני... (קרא עוד...)

טיפול בהפרעות קשב וריכוז

טיפול בהפרעות קשב וריכוז - חשיבות האבחון אבחון מוקדם הוא תנאי חשוב ואף הכרחי למתן טיפול בהפרעות קשב וריכוז. יש לא מעט מבוגרים אשר באיחור ניכר, מתגלים כמי שלוקים בהפרעות קשב וריכוז. כאשר הם מתגלים ככאלה,  כתוצאה מאבחון,... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי בקנדידה

יש מה לעשות עם קנדידה, אפשר לנצח אותה קנדידה מהי? קנדידה זו פטרייה הנמצאת במערכת העיכול שלנו וכל עוד היא נמצאת ברמה סבירה היא לא מזיקה ולא גורמת כל נזק. גורמים ושינויים מסוימים גורמים לה להתפתח ולגדול בעודף ואז היא... (קרא עוד...)

פרובינג גילו הכוחות המרפאים

גילוי הכוחות המרפאים פרובינג - proving זהו שם שניתן לתהליך שבו מגלים את הכוחות המרפאים הנסתרים של החומרים סביבנו אשר מהם מופקת הרמדי ההומאופתית (תכשיר הומאופתי). תהליך הפרובינג הראשון בוצע ע"י אבי השיטה, הרופא סמואל הנאמן... (קרא עוד...)

טיפול התכווצויות בתחילת הריון

התכווצויות בתחילת הריון הן תופעה שכיחה. נשים רבות חשות אותן בשריר התאומים ( על יד השוק) אולם לא רק שם. לא מעט נשים חשות התכווצויות בתחילת הריון בבטן התחתונה. יש דרך לעזור גם לכן.עדויות מעידות על התכווצויות בתחילת הריון... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי בבקיעת שיניים

בקיעת שיניים, כבר לא חייבים לרדת למקלט.... צרחות, בכי, שלשולים וחום – זהו רק חלק קטן מהסימפטומים שנלווים אל בקיעת שיניים של תינוקות. מדובר בתהליך מייסר וארוך שכל תינוק נאלץ לעבור, אך מידת הסבל שלו דווקא נתונה לשינוי.... (קרא עוד...)

בית מרקחת הומאופתי – להבריא דרך הטבע

אם אתם מאמינים בהומאופתיה בדרך הבריאה ביותר לטפל בגוף שלכם, בוודאי תשמחו לשמוע את החדשות הבאות – בית מרקחת הומאופתי "נאות שושנים" מציע לכם מבחר עצום של תכשירים, תרופות ומשחות הומאופתיות טבעיות, שיעשו לגוף שלכם רק... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי בסחרחורות

סחרחורות - יש פתרון אם לפעמים אתם לא בטוחים מה מסתובב יותר מהר, אתם או החדר,אז כנראה שאתם סובלים מתופעה של סחרחורות.אין בעיה. הולכים לרופא, מקבלים זריקה/ כדורים/ מדבקות וזה עובר. זאת אומרת, עד לפעם הבאה.ואז שוב – לרופא,... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי במיגרנה

מיגרנה — לא חייבים לחיות איתה הומאופתיה קלאסית מתמודדת עם מיגרנה כבר שנים רבות ובהצלחה גדולה. נכון להיום הרפואה עומדת פעורת פה אל מול הסיבות להיווצרותה ומציעה נטילת תרופות אשר תפקידן להקל על הכאבים באופן נקודתי... (קרא עוד...)

מהי הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית היא שיטת טיפול שחוללה מהפכה בעולם בזכות גישתו הייחודית של אבי השיטה, הרופא סמואל הנאמן, אשר ניסח את התיאוריה "דומה בדומה ירפא" שגורסת כי אם חומר מסוים גורם למחלה הרי שכמות מזערית מאותו החומר תגרה את כוח... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי

מה המשותף לבעיות נשימה, הפרעת קשר וריכוז, מיגרנות, דלקות אוזניים חוזרות, עצירות וכאבי גב? לכל התופעות הללו יש טיפול הומאופתי יעיל, הומאופתיה קלאסית יודעת כיצד להתמודד עם כולן.. כאשר אנו סובלים מתופעות מחלה כלשהיא ונגרמת... (קרא עוד...)

התכווצויות בהריון

התכווצויות בהריון, המופיעות ללא תופעות נוספות, אינן נעימות לאישה ההרה ובוודאי שאינן מוסיפות בריאות לה, או לעובר. רק טיפול הומאופתי מבטיח שימוש באמצעים טבעיים ובטוחים לאם ולעובר הפותרים את הבעיה ואף מונעים התכווצויות... (קרא עוד...)

טיפול בהפרעות קשב וריכוז אצל ילדים

אבחון הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים באמצעות אבחון ניתן לגלות קיומן של הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים. אישור ההפרעות או שלילתן באמצעות אבחון מקצועי מסודר חשוב כדי להתאים את סוג הטיפול הרצוי וההולם. הפרעות קשב וריכוז אצל... (קרא עוד...)

הומאופתיה לילדים

הומאופתיה לילדים ותינוקות הבחירה הנכונה ביותר לילדך! ילדים קטנים ותינוקות סובלים לעיתים קרובות ממחלות וכאבים שונים – בקיעת שיניים, דלקות אוזניים, בעיות עיכול ועוד. המערכת החיסונית של ילדים עדיין בחיתוליה, ולכן הם... (קרא עוד...)

הומאופת

הקלות הבלתי נסבלת של הסבל חלק גדול ביותר של האוכלוסייה, חי עם בעיות רפואיות שונות מתוך השלמה עם המצב, בלי לדעת שלרוב הבעיות הללו יש פיתרון. פגישה אחת עם הומאופת שסיים לימודי הומאופתיה קלאסית תבהיר לכם שלא חייבים לחיות... (קרא עוד...)

ההיסטוריה של ההומאופתיה

  ע"מ לגולל את ההיסטוריה של ההומאופתיה יש להתחיל ולסיים באבי ההומאופתיה כריסטיאן פרידריך סמואל הנאמן. הנאמן נולד בעיירה מייסן שבפרוסיה הגרמנית. הוריו גידלו אותו קרוא וכתוב כבר בילדותו, אביו השפיע עליו מאוד ע"י הקניית... (קרא עוד...)

טיפול בגזים אצל תינוקות

גזים אצל תינוקות — אפשר להפסיק לבכות! תינוק שלכם מתפתל הרבה? לא ישן? ובוכה כל היום? אתם תוהים האם בוקעות לו שיניים? האם יש לו בעיה ביציאות? קר לו? חם לו? בהרבה מהמקרים כנראה שהתינוק שלכם פשוט סובל מתופעה של "גזים אצל... (קרא עוד...)

בעיות קשב וריכוז

טיפול בבעיות קשב וריכוז הפרעה שמקורה נוירולוגי   בעיות קשב וריכוז הן שם כללי להפרעה אשר מקורה נוירולוגית. בעיות  קשב וריכוז  עלולים להשפיע על הלוקים בהן הן בלימודים והן בתפקודם החברתי.  ידועים, בוודאי, ילדים... (קרא עוד...)


  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים